PLATBA:

  • Platba kartou – do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód (tři čísla), který najdete v podpisovém proužku na zadní straně platební karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádání o zadání číselného kódu, který obdržíte SMS zprávou od své banky, popřípadě budete Vaší bankou požádáni o potvrzení platby v mobilním bankovnictví.

    Online platby pro nás zajišťuje platební prána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments a.s., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhají skrze platební bránu a jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
  • Bitcoin / Bitcoin-lightning – objednávku lze zaplatit i pomocí kryptoměny Bitcoin nebo Bitcoin-lightning. Jedná se o nejrychlejší a bezpečný způsob placení online.  Pro platbu stačí naskenovat QR kód Vaší peněženky. Po výběru měny již nelze změnit způsob platby.
  • Bankovní převod – splatnost je 5 dní. Pokud není objednávka zaplacena do pěti dnů, automaticky je stornována.                  CZK:  1880145025/3030                                                                                                                                                                                EUR:  1880145033/3030

V případě zakázkové výroby Vám zašleme fakturu na email. Po připsání částky na bankovní účet začneme zakázku vyrábět a dodáme ji v domluveném termínu.

DOPRAVA:

  • Zásilkovna (79 Kč) – doručení na Vámi vybranou pobočku zpravidla do 24 hodin po přijetí potvrzení o převzetí do přepravy. Cena dopravy na provozovnu zasilkovna.cz činí 79 Kč.
  • Osobní předání – po předchozí dohodě možno i osobní předání v Praze. Dotaz odešlete spolu s Vaším telefonním číslem na email info@laserlup.cz.

 

Ceník dopravy platný od 1. 1. 2023.